TÉMATA

Témata pro ročník 2022 jsou vybrána!
Děkujeme za vaše hlasy.

1.

Být tak mladý a poprvé navštívit Zlínský kraj... Jaké turistické cíle jsou v našem kraji atraktivní pro mladé cestovatele z Česka i zahraničí? Vytvořte kampaň, jak jim je přitažlivě odkomunikovat

2.

Mobil už nepustíme z ruky. Co by měla umět mobilní aplikace veřejné dopravy ve Zlínském kraji, aby vyhovovala nastupující generaci?

3.

Útočiště pro kreativní jedince. Jak by mělo vypadat nově vznikající kreativní centrum ve Zlíně nebo Uherském Hradišti? Vybavení, služby, program – co by mu nemělo chybět?

4.

Kdy je tablet lepší než sešit? Vyřešte, jak využít digitální technologie a trendy ve výuce středoškoláků.

5.

Kdy jste naposledy seděli v hledišti? Vymyslete, jak dostat k vysokoškolákům info o tom, co se děje v divadle – a navrhněte, jaký další doprovodný program by vás zajímal.

6.

Zlínský kraj je kraj bez hranic. Ale kde máme ty cizince? Pojďte nám pomoct vymyslet, jak k nám přilákat zahraniční experty, kteří by zde svými zkušenostmi obohatili pracovní trh a zapustili tu kořeny

7.

Pojem “sociální podnikání” neznamená psaní příspěvků na Facebook. Věděli jste to? Ne? Tak to nejste sami. Pomozte způsob zaměstnávání sociálně znevýhodněných osob přiblížit ostatním.

8.

Jak moc je Zlínský kraj SMART? Náš region se postupnými kroky blíží k chytré dopravě, kultuře, životnímu prostředí, veřejné správě a dalším oblastem života. A potřebuje komunikační strategii, jak o těchto změnách informovat veřejnost.

9.

Chceme, aby váš hlas byl slyšet. Vytvořte projekt, díky kterému se zaktivizují mladí lidé ve Zlínském kraji a zlepší tak své prostředí.

10.

Víte, že v Městském divadle Zlín funguje divadelní klub Dílna? Jak by se dal podle vás transformovat jeho program tak, aby zajímal studenty ze Zlína?

11.

Rozumí vaše babičky TikToku? Pojďme propojit rozdílné generace osobně. Vytvořte kreativní projekt, který neotřelým způsobem zahájí mezigenerační dialog a napomůže vzájemnému pochopení dvou na první pohled odlišných světů.

12.

Čím se odreagovat během konference? Navrhněte jak obohatit doprovodný program odborné konference nebo teambuildingu tak, aby bavil i mladé účastníky eventu.